fbpx

ZAPOMNIJ O DOLINIE ŁEZ

ZAPOMNIJ O DOLINIE ŁEZ

ZAPOMNIJ O DOLINIE ŁEZ

Dolina łez znajduje się pod oczami i obejmuje takie zmiany jak sine cienie, worki, czy też zmarszczki w okolicy oczu. Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a sprzyja temu utrata kolagenu. Ten proces rozpoczyna się już po dwudziestym piątym roku życia. Od tego czasu skóra może stawać się coraz bardziej wiotka i zaczyna się prezentować coraz mniej estetycznie. Na szczęście medycyna estetyczna dysponuje środkami, które są w stanie zapobiec dolinie łez, która sprawia, że wyraz twarzy jest cały czas smutny. To nieestetyczne wgłębienie może wypełnić kwas hialuronowy. To dzięki niemu można uzyskać efekt wypoczętego i świeżego spojrzenia, a także odzyskać niepowtarzalny błysk w oku.

SPECJALNIE OPRACOWANY KWAS HIALURONOWY (Teosyal Redensity)

W naszym salonie dysponujemy specjalnie opracowanym kwasem hialuronowym, który pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Skóra staje się wygładzona, bardziej elastyczna, a także rozjaśniona. Efekt może utrzymać się nawet dwanaście miesięcy. Zabieg jest w pełni bezbolesny, a wykonuje się go po użyciu kremu znieczulającego. Cały proces trwa zaledwie chwilę.

EFEKTY

Kwas hialuronowy doskonale wypełnia przestrzeń, a dolina łez jest w odpowiedni sposób niwelowana. Twarz automatycznie staje się optycznie odmłodzona, a także wygląda znacznie bardziej świeżo. Uzyskany efekt jest zależny między innymi od głębokości doliny łez, a także wieku pacjenta. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć, w sytuacji, gdy dolina łez jest bardzo wydatna. Najlepiej jest powtórzyć go po upłynięciu około miesiąca.

WSKAZANIA

– wiotczenie skóry w okolicach dolnych powiek, – widoczne zagłębienie skóry pod oczami, – nieestetyczne cienie i worki pod oczami, – utrata podskórnej tkanki tłuszczowej.

PRZECIWWSKAZANIA

– trądzik, – obniżona odporność, – niektóre leki rozrzedzające krew, – niedawno wykonywane inne zabiegi w okolicy oczu.