fbpx

ZAPOMNIJ O DOLINIE ŁEZ

ZAPOMNIJ O DOLINIE ŁEZ

Pożegnaj dolinę łez

Dolina łez Łódź to widoczne zagłębienie skóry pod oczami, które sprawia, że oczy wydają się cały czas smutne. Spore cienie i nieestetyczne worki pod oczami są powodem kompleksów wielu kobiet. Ciężko jest je zakryć podkładem czy korektorem, bo zagłębienie odbija się pod różnym kątem padania światła i jest mimo wszystko widoczne. Przyczyną powstawania doliny łez jest utrata tkanki podskórnej. Z wiekiem tracimy zasoby kolagenu, co powoduje stopniowe, ale systematycznie wiotczenie skóry. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które w bezpieczny i bezbolesny sposób może pomóc w tym przypadku – kwas hialuronowy pod oczy Łódź. Dobry gabinet medycyny estetycznej wykona zabieg dosłownie w chwilę, a ty będziesz cieszyć się nowym, świeżym i młodym wyglądem okolicy oczu.

Efekty – likwidacja doliny łez

Dolina łez może znacząco zmienić naszą twarz, dlatego warto poddać się zabiegowi, który w szybki sposób ją zlikwiduje. Zabieg można powtarzać, jeśli będzie taka potrzeba (najlepiej po około miesiącu) – ale ogółem jest uważany za skuteczny i efektowny. Likwidacja doliny łez może dokonać znaczącej poprawy wyglądu skóry – stanie się ona nie tylko jakby „nadbudowana”, ale również zmarszczki wokół się wygładzą, a spojrzenie odzyska wspaniały blask.

Przeciwskazania do zabiegu – likwidacja doliny łez

Nie ma zbyt wielu przeciwskazań do zabiegu, w którym dolina łez Łódź jest niwelowana. Jednakże istnieją się pewne sytuacje, kiedy nie poleca się wykonywać ostrzykiwania kwasem hialuronowym, są to:

   1. jeśli klientka ma trądzik
   2. jeśli niedawno wykonywane były inne zabiegu w okolicach oczu
   3. jeżeli klientka ma obniżoną odporność
   4. jeśli klientka zażywa niektóre leki rozrzedzające krew

Zadbaj o siebie – zainwestuj w kwas hialuronowy pod oczy Łódź

Być może wciąż masz niepewny stosunek do zabiegów takich jak ten. Kwas hialuronowy pod oczy Łódź może kojarzyć ci się z inwazyjnym zabiegiem, którego się boisz i któremu nie ufasz. Warto jednak zauważyć, że medycyna estetyczna poszła do przodu i przy minimalnej inwazyjności można osiągnąć naprawdę świetne rezultaty. Dobry gabinet medycyny estetycznej jest też w pełni bezpieczny. Jeżeli tak jak w naszym salonie istnieje dbałość o higienę, czystość narzędzi oraz ostrożność w doborze zabiegów do konkretnych potrzeb klienta – naprawdę nie ma się czego obawiać.

A jeśli chodzi typowo o zastrzyki kwasu hialuronowego – warto pamiętać, że jest to substancja naturalna, która w pełni się wchłania. Niezależnie od tego czy kwas hialuronowy ma za zadanie zniwelować dolinę łez czy na przykład wypełnić usta – w każdym z tych przypadków wchłonie się on do zera nawilżając naszą skórę i tkanki. Jeżeli z pewną dozą ostrożności podchodzisz do tego typu zabiegów – wybierz jak najmniejsze stężenie kwasu i jego ilość, aby po prostu spróbować i zobacz czy tego typu działania ci odpowiadają. Dolina łez Łódź w końcu przestanie być twoim problemem!