fbpx

Usuwanie przebarwień Łódź

Usuwanie przebarwień Łódź

Usuwanie przebarwień – szybko, skutecznie i bezboleśnie

Przebarwienia to problem, z którym boryka się ponad 30% kobiet po trzydziestym roku życia. Najczęściej występują w postaci plamek ciemniejszych niż reszta skóry – na twarzy, dekolcie czy dłoniach. Przebarwienia są o tyle problematyczne, że ciężko je nawet zakryć lekkim podkładem. Dla wielu pań (czasem również panów) stają się źródłem kompleksów i obniżają komfort codziennego życia. Przebarwienia to również ślady i blizny po trądziku, plamy wątrobowe, rozszerzone naczynia krwionośne i znamiona. Ich przyczyną są choroby tarczycy, nadczynność nadnerczy, nieprawidłowo działająca wątroba czy hormony wydzielane podczas ciązy lub przy terapii hormonalnej. Mało kto o tym wie i mówi, ale również w kosmetykach, lekach czy nawet mydłach występują fotoalergiczne substancje, które powodują przebarwienia. Na szczęście istnieje prosty sposób, aby z nimi walczyć.

Terapia depigmentacyjna czyli usuwanie przebarwień

Jeżeli ty również jesteś zmęczona nieidealną skórą i chcesz pozbyć się przebarwień powinnaś skorzystać z naszej oferty. Usuwanie przebarwień Łódź to dla nas chleb powszedni – bardzo wiele kobiet korzysta z tego rodzaju zabiegów, chwaląc sobie jego efekty. Terapia depigmentacyjna polega na skierowaniu wiązki lasera na miejsce, w którym powstała nieestetyczna zmiana. Laser podgrzewa komórki zawierające melaninę i ją rozbija na drobniejsze cząsteczki. Te rozproszone cząstki są następnie samoczynnie wchłaniane przez nasz organizm, który pozostawia skórę piękną i gładką.

Przeciwskazania – usuwanie przebarwień Łódź

Każdy gabinet medycyny estetycznej ma obowiązek poinformować swoje klientki i klientów o przeciwskazaniach przy konkretnym zabiegu. Terapia depigmentacyjna nie jest możliwa do wykonania, jeśli klientka:

   1. jest w ciąży
   2. choruje na cukrzycę
   3. ma stwierdzone bielactwo
   4. posiada infekcję w miejscu, w którym jest przebarwienie
   5. stosuje antybiotykoterapię
   6. stosuje kremy z retinolem
   7. jest na lekach antydepresyjnych
   8. jest świeżo opalona
   9. używa samoopalacza

Dlaczego powinnaś zdecydować się na usuwanie przebarwień w naszym salonie?

Nasz gabinet medycyny estetycznej jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt do wykonywania różnorodnych zabiegów. Dbamy o wysoką jakość obsługi każdego klienta. Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie, dlatego surowo przestrzegamy wszystkich zasad związanych z jak najlepszym przeprowadzeniem zabiegów. Higiena i dezynfekcja to dla nas priorytety. Dlatego jeśli przebarwienia są źródłem twoich kompleksów – nie wahaj się dłużej i przyjdź na usuwanie przebarwień Łódź. Terapia depigmentacyjna odmieni twoje życie na lepsze i będziesz mogła cieszyć się piękną i gładką skórą! Dołącz do grona zadowolonych klientek naszego salonu. Zajrzyj na naszą stronę internetową i zobacz co możemy ci zaoferować!