fbpx

POWIĘKSZANIE UST

POWIĘKSZANIE UST

Zabieg powiększania ust Łódź – na czym to wszystko polega?

Zabiegi powiększania ust Łódź cieszą się w dzisiejszych czasach niezmierną popularnością. Dlaczego? Pewnie dlatego, że większość z nas nie ma idealnie wypełnionych i symetrycznych warg. Jednakże wszyscy tego chcemy, bo pełne, kształtne i soczyste usta nie tylko wyglądają lepiej, ale dodają nam pewności siebie i seksapilu. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali powiększania ust – mamy dobrą wiadomość.

Zabiegi powiększania ust są możliwe do wykonania przy użyciu preparatu, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Kwas hialuronowy, bo o nim mowa, jest jedną z najbezpieczniejszych substancji dostępnych na rynku medycyny estetycznej. Jego użycie zapewnia natychmiastowy efekt utrzymujący się od sześciu miesięcy do roku, ale po tym czasie zupełnie się wchłania pozostawiając nasze usta nawilżone i świeże. Warto również zaznaczyć, że powiększenie ust jest zabiegiem bezbolesnym – w miejsce iniekcji podaje się wcześniej znieczulenie miejscowe w kremie.

Po samym zabiegu usta będą nieco opuchnięte przez maksymalnie dwa dni co spotęguje efekt – trzeba mieć to na uwadze. Podczas podawania kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły lekarz również masuje usta klientki, aby zapewnić odpowiednie rozłożenie preparatu pod skórą.

Powiększanie ust kwas hialuronowy – jestem na tak!

Dlaczego warto zdecydować się na powiększenie ust? Bo doda to nam zdecydowanie pewności siebie. W przypadku kobiet – pomadki i szminki będą prezentowały się o niebo lepiej na wyrównanych wargach. Jeżeli do tej pory nie uśmiechałaś się zbyt dużo, bo nie lubiłaś swoich ust – po prostu zrób to dla siebie i umów się na zabieg powiększania ust Łódź.

W jakich przypadkach gabinet medycyny estetycznej poleca powiększenie ust?

   1. jeżeli klientka chce wyrównać asymetrię warg
   2. jeżeli klientka chce odmłodzić usta
   3. jeżeli klientce brakuje porządnego nawilżenia ust
   4. jeżeli klienta chce podnieść sobie kąciki ust, aby twarz nie miała smutnego wyrazu
   5. jeżeli klientce zależy na uwydatnieniu konturu ust
   6. jeżeli klientka ma niewielkie zmarszczki wokół ust
   7. jeżeli klientka chce usta wypełnić lub powiększyć ze względów estetycznych

Przeciwskazania – powiększanie ust

Tak jak większość zabiegów medycyny estetycznej również powiększanie ust ma swoje przeciwskazania. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu u klientki, która:

   1. posiada choroby autoimmunologiczne
   2. posiada stany zapalne skóry
   3. ma skłonność do powstawania blizn
   4. jest w ciąży
   5. karmi piersią

Wszystkie inne dorosłe osoby mogą skorzystać z dobroci, które płyną z przeprowadzenia zabiegu. Medycyna estetyczna jest po to, by wykorzystywać jej metody i odkrycia. Jeżeli dodatkowo mogą się one odbywać przy użyciu naturalnych substancji – dlaczego z tego nie skorzystać i nie cieszyć się piękniejszą wersją siebie?