fbpx

NICI PDO

NICI PDO

Nici liftingujące Łódź, lifting twarzy Łódź

Nici PDO to w pełni innowacyjny zabieg, który umożliwia szybki lifting, a także odmłodzenie skóry. Jest to doskonała alternatywa dla wszelkiego rodzaju chirurgicznych liftingów. Zabieg polega na wprowadzeniu nici do tkanki podskórnej. Jest to możliwe przy użyciu niezwykle cienkiej igłokaniuli albo kaniuli. Całość przebiega szybko, w ciągu około godziny. Nie jest to bolesna procedura, ponieważ odbywa się pod miejscowym znieczuleniem. W tym przypadku łączone są dwa mechanizmy działania. Pierwszy dotyczy napięcia, a także uniesienia skóry, z kolei drugi pobudza proces syntezy kolagenu, zatem zabieg jest wieloetapowy, a każdego dnia skóra wygląda coraz piękniej. Zabieg dodatkowo poprawia gęstość skóry, dzięki czemu popękane naczynka mogą stać się mniej widoczne.

EFEKT

Efekty widać od razu po wykonaniu zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta i sprężysta, a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Dodatkowo możliwa jest zmiana owalu twarzy, a także poprawa nawilżenia skóry. Tuż po wykonaniu zabiegu u niektórych osób mogą pojawić się delikatne zasinienia, które znikają w ciągu kilku dni. Stymulacja produkcji kolagenu zachodzi po około czternastu dniach po założeniu nici. To właśnie wtedy następuje proces odnowy. Rezultaty są widoczne nawet przez dwa lata. Same nici z kolei rozpuszczają się po około ośmiu miesiącach od daty wykonania zabiegu. Proces jest w pełni bezpieczny i zapewnia rewelacyjne efekty!

WSKAZANIA

– cienka i wiotczejąca skóra twarzy, – utrata elastyczności skóry na podbródku, – chęć poprawienia wyglądu wiotczejącej skóry szyi, dekoltu, a także piersi, – niewielkie zmarszczki wokół oczu.

PRZECIWWSKAZANIA

– stany zapalne w miejscach, gdzie ma być wykonywany zabieg, – ciąża i karmienie piersią, – stosowanie leków przeciwzakrzepowych, – skłonność do blizn przerostowych, – choroby nowotworowe, – choroby autoimmunologiczne.