fbpx

NICI PDO

NICI PDO

Liftingujące nici PDO – hit odmładzania

Liftingujące nici PDO Łódź są przeznaczone dla wszystkich, którym zależy na niechirurgicznym poprawieniu jędrności skóry, uniesieniu jej, napięciu oraz poprawieniu gęstości. Nici PDO Łódź to zabieg wysoce innowacyjny, w którym wyróżniamy dwa etapy. Najpierw chodzi o napięcie i uniesienie skóry, dzięki wprowadzeniu nici za pomocą igłokaniuli lub kaniuli do tkanki podskórnej.

Drugi etap to pobudzenie produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest za świeży wygląd skóry. Zabieg poprawia gęstość skóry, a to z kolei sprawia, że naczynka są mniej widoczne, a twarz wygląda ładnie i młodo. Zabieg trwa około godziny i nie jest bolesny, dzięki aplikacji znieczulenia miejscowego. Wybierając zaufany gabinet medycyny estetycznej masz pewność, że nici wchłanialne PDO zostaną wprowadzone prawidłowo, bez ryzyka uszkodzenia skóry.

Dla kogo nici PDO Łódź?

Nici PDO zalecane są wszystkim, którzy nie są zadowoleni ze sprężystości swojej skóry. Jeżeli zauważysz, że twoja skóra na podbródku straciła na elastyczności albo pojawiają się niewielkie zmarszczki wokół oczu – to znak, żeby rozważyć czy nici wchłanialne PDO Łódź są dla ciebie. Również wiotczejąca skóra twarzy, szyi, dekoltu, a także piersi może ulec znacznej poprawie, jeśli zdecydujesz się na nici PDO. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla naszego organizmu.

Na jakie efekty możesz liczyć? – Liftingujące nici PDO

   1. Efekt natychmiastowego liftingu widoczny jest właściwie od razu po zabiegu, możesz jednak zaobserwować również niewielkie zasinienia, które znikną samoczynnie w ciągu najbliższych kilku dni.
   2. Zmarszczki zostają spłycone i wygładzone.
   3. Skóra staje się bardziej napięta i sprężysta.
   4. Zwiotczałe miejsca są wypełnione.
   5. Stymulacja kolagenu to proces, który rozpocznie się po około czternastu dni po przeprowadzeniu zabiegu.
   6. Po czternastu dniach od założenia nici PDO rozpocznie się proces odnowy.
   7. Nici wchłanialne PDO Łódź rozpuszczą się po około ośmiu miesiącach od ich założenia.
   8. Rezultaty możesz podziwiać przez okres około dwóch lat.

Przeciwskazania – liftingujące nici PDO Łódź

Nici PDO Łódź nie powinny być zakładane w przypadku, gdy:

   1. w organizmie klientki stwierdzono stan zapalny ogólny lub w miejscu planowanego zabiegu
   2. klientka jest w ciąży, podejrzewa, że może być lub karmi piersią
   3. klientka stosuje leki przeciwzakrzepowe
   4. klientka ma skłonność do tworzenia się blizn przerostowych
   5. klientka cierpi na choroby autoumminologiczne
   6. u klientki stwierdzono chorobę nowotworową

Już dziś wybierz nasz gabinet medycyny estetycznej i wypróbuj liftingujące nici PDO Łódź. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się kompleksów wynikających ze zwiotczałej skóry i pojawiających się coraz głębszych zmarszczek. Zatrzymaj proces starzenia oddając się w ręce profesjonalistów. Z pewnością nie pożałujesz, a natychmiastowo po zabiegu odczujesz i zobaczysz ogromną przemianę. Dołącz do grona zadowolonych klientek, które z czasem decydują się na coraz więcej zabiegów, by wyglądać piękniej.