Zabiegi na cellulit Łódź, usuwanie cellulitu Łódź

LipoRadioLogia Vinci jest w pełni bezpieczną i skuteczną technologią, która w sposób nieinwazyjny walczy z uporczywym cellulitem. Zabieg pomaga w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki, a także w redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Vinci umożliwia odprowadzanie toksyn z organizmu, poprawia ukrwienie, a nawet usuwa zastoje limfatyczne. Jest to zabieg o bardzo szerokim spektrum działania, a to za sprawą nowoczesnej technologii, która opiera się na połączeniu działania fal radiowych, światła LED, promieniowania IR, mechanicznego masażu profilowanymi rolkami, a także zasysaniu próżniowemu. Jeden zabieg – wiele efektów.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia, które emituje fale utradźwiękowe, dzięki którym występuje zjawisko kawitacji nie tylko rozbijające, ale również upłynniające komórki tłuszczowe. Efekt jest wzmacniany dzięki odpowiedniemu ułożeniu skóry przy pomocy specjalnej głowicy zasysającej. Zabieg nie jest inwazyjny, a skóra po jego wykonaniu pozostaje jedynie zaczerwieniona przez kilkadziesiąt minut. W drugiej fazie zabiegu używana jest głowica rolkami, gdzie masaż mechaniczny jest połączony z falą radiową, a także podczerwienią IR. Ten etap ma na celu wywołanie efektu szybszego spalenia tkanki tłuszczowej, ale również przyspieszenie wydalania upłynnionego tłuszczu. Fale radiowe sprawiają, że rozgrzane włókna kolagenowe skracają się, a to dzięki zmianie struktury kolagenowo-białkowej. W ten sposób pobudzana jest synteza nowych włókien, które się odnawiają.

USUWANIE ROZSTĘPÓW ŁÓDŹ

Rozstępy powstają wskutek szybkiego rozciągania skóry, tworzą je pękające włókna kolagenowe. Często powstają u kobiet ciężarnych oraz u osób borykających się z dużym przyrostem wagi. Często mimo regularnego nawilżania skóry, stosowania odpowiedniej diety, aktywności fizycznej oraz nawadniania, rozstępy i tak się pojawiają. Kiedy domowe sposoby, oraz kremy z drogerii nie działają, warto zdecydować się na poważniejszy krok.

Usuwanie rozstępów to zabieg który polega na miejscowym użyciu lasera, który skupia się na skórze dokładnie w miejscu, w którym dokonały się zmiany. Polega to na aktywowaniu skóry do produkcji kolagenu.

Zabieg jest niemal bezbolesny, polega na rozmieszczeniu na zmienionych partiach skóry warstw mikrotermalnych, dzięki czemu laser kieruje się dokładnie w te miejsca. Wskutek działania na tkanki podskórne i docieranie do głębokich warstw naskórka, zabieg jest skuteczny. Wyraźny efekt zaś widoczny jest po serii ok. 3-5 zabiegów.

WSKAZANIA

- cellulit,

- wiotkość skóry,

- nadmiar tkanki tłuszczonej,

- stosowany dla spotęgowania napięcia mięśni,

- leczenie defektów skóry,

- po zabiegu liposukcji,

- jako zabieg relaksujące, drenujący, wyszczuplający.

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża,

- rozrusznik serca,

- choroby nowotworowe,

- ostre zapalenie kości i stawów,

- żylaki w obszarze zabiegu,

- ropienie tkanek miękkich,

- implanty metalowe w obszarze zabiegu.