fbpx

LIPORADIOLOGIA

LIPORADIOLOGIA

Zabiegi na cellulit Łódź, usuwanie cellulitu Łódź

LipoRadioLogia Vinci jest w pełni bezpieczną i skuteczną technologią, która w sposób nieinwazyjny walczy z uporczywym cellulitem. Zabieg pomaga w modelowaniu i kształtowaniu sylwetki, a także w redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Vinci umożliwia odprowadzanie toksyn z organizmu, poprawia ukrwienie, a nawet usuwa zastoje limfatyczne. Jest to zabieg o bardzo szerokim spektrum działania, a to za sprawą nowoczesnej technologii, która opiera się na połączeniu działania fal radiowych, światła LED, promieniowania IR, mechanicznego masażu profilowanymi rolkami, a także zasysaniu próżniowemu. Jeden zabieg – wiele efektów.

Gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu naszego ciała. To właśnie w takim gabinecie możemy liczyć na pomoc, jeżeli zależy nam na pozbyciu się problemu cellulitu.

Mezoterapia cellulitu – pozbądź się pomarańczowej skórki

Cellulit to trudny przeciwnik, a walka z nim na własną rękę nie jest łatwa. Na szczęście, z pomocą przychodzi nowoczesna technologia i doświadczeni fachowcy, których zatrudnia nasz gabinet medycyny estetycznej. Jeżeli chcesz cieszyć się zdrowo wyglądającą skórą, Mezoterapia cellulitu Łódź to rozwiązanie dla ciebie.    Ta metoda pozwala ujędrnić skórę wybranych partii ciała i przywrócić jej sprężystość. Leczenie cellulitu może także polegać na zastosowaniu liporadiologii, czyli przełomowej techniki, wykorzystującej m.in. fale radiowe.

Usuwanie cellulitu – jak wygląda to w praktyce?

Proces leczenia obejmuje użycie specjalnej maszyny, która odpowiednio zasysa skórę, a następnie poddaje ją działaniu ultradźwięków, promieniowania podczerwonego i mechanicznego ucisku. Połączenie wielu czynników przekłada się na skuteczne usuwanie cellulitu ŁódźZabieg usuwania cellluitu prowadzony jest w kilku etapach – o wszystkim decyduje specjalista, a priorytetem jest uzyskanie jak najlepszych rezultatów.

Leczenie cellulitu Łódź wymaga wytrwałości. Skuteczność zabiegów rośnie w miarę ich powtarzania. Wybierając nasz gabinet medycyny estetycznej trafiasz pod opiekę fachowców, którzy przeprowadzą cię przez cały proces. Stosowanie najnowocześniejszych technik pozwala do minimum skrócić czas całej kuracji, a dzięki temu jeszcze szybciej możesz cieszyć się swoim nowym wyglądem. Zabieg usuwania cellulitu Łódź to idealna propozycja dla każdej kobiety, która chce się czuć piękna.

USUWANIE ROZSTĘPÓW ŁÓDŹ

Rozstępy powstają wskutek szybkiego rozciągania skóry, tworzą je pękające włókna kolagenowe. Często powstają u kobiet ciężarnych oraz u osób borykających się z dużym przyrostem wagi. Często mimo regularnego nawilżania skóry, stosowania odpowiedniej diety, aktywności fizycznej oraz nawadniania, rozstępy i tak się pojawiają. Kiedy domowe sposoby, oraz kremy z drogerii nie działają, warto zdecydować się na poważniejszy krok.

Usuwanie rozstępów to zabieg który polega na miejscowym użyciu lasera, który skupia się na skórze dokładnie w miejscu, w którym dokonały się zmiany. Polega to na aktywowaniu skóry do produkcji kolagenu.

Zabieg jest niemal bezbolesny, polega na rozmieszczeniu na zmienionych partiach skóry warstw mikrotermalnych, dzięki czemu laser kieruje się dokładnie w te miejsca. Wskutek działania na tkanki podskórne i docieranie do głębokich warstw naskórka, zabieg jest skuteczny. Wyraźny efekt zaś widoczny jest po serii ok. 3-5 zabiegów.

Kompleksowo zadbamy o wygląd twojego ciała

Cellulit to nie jedyna niedoskonałość, z którą zmaga się większość kobiet. Podobny problem stanowią rozstępy, które mogą pojawić się w wielu miejscach na ciele. Jak z nimi walczyć? U nas możesz liczyć na profesjonalną pomoc i profesjonalne usuwanie rozstępów. Wykorzystujemy do tego urządzenie emitujące wiązkę lasera. To światło, trafiające dokładnie w zmienione miejsce powoduje zwiększoną produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry. W rezultacie, rozstępy stają się coraz mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

Laserowe usuwanie rozstępów Łódź to bezpieczna i szybka metoda na pozbycie się niechcianych defektów. Warto skorzystać z naszych usług, zamiast męczyć się domowymi metodami. Profesjonalny sprzęt i fachowy personel to gwarancja, że pozytywne efekty zauważymy już po serii kilku zabiegów. Laser pomaga usunąć takie niekorzystne zmiany jak:

   1. wiotkość skóry
   2. nadmiar tkanki tłuszczowej
   3. cellulit
   4. inne defekty skóry

Co najważniejsze, pozytywne efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas. Gabinet medycyny estetycznej zaproponuje plan leczenia dopasowany do wybranego typu zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA

   1. ciąża
   2. rozrusznik serca
   3. choroby nowotworowe
   4. ostre zapalenie kości i stawów
   5. żylaki w obszarze zabiegu
   6. ropienie tkanek miękkich
   7. implanty metalowe w obszarze zabiegu