fbpx

LIPOLIZA

LIPOLIZA

Tłuszcz trudny do zrzucenia – lipoliza Aqualyx Łódź

Mówi się, że w walce o wymarzoną sylwetkę wystarczy dbać o swoją dietę i systematycznie ćwiczyć. Istnieją jednak osoby, które pomimo świetnej formy, nie mogą pozbyć się tłuszczu z pewnych miejsc. Dlaczego? Trudno powiedzieć, jest to osobnicza właściwość. Na szczęście w takiej sytuacji istnieje ratunek – lipoliza Aqualyx to zabieg rozpuszczający tłuszcz w miejscach, z których nie da się go usunąć właśnie za pomocą zdrowego stylu życia, diety oraz ćwiczeń.

Lipoliza Aqualyx – na czym polega zabieg?

Aqualyx to preparat, który umożliwia pozbycie się tłuszczu z trudnych okolic – bioder, ramion, podbródka, tak zwanych „bryczesów” czy ud. Zabieg wykonuje się na osobach, które mają prawidłową wagę (wykluczona zostaje jakakolwiek otyłość) lub są bardzo blisko osiągnięcia właściwej wagi. Lipoliza Aqualyx Łódź zostaje wykonana w miejscu wymagającym interwencji poprzez wstrzyknięcie preparatu. Cały zabieg trwa od trzydziestu do pięćdziesięciu minut i nie jest całkowicie bezbolesny. Klientki zgłaszają zasinienia, uczucie pieczenia, siniaki, obrzęk i zaczerwienienie. Wszystko jednak mija po kilku dniach. Nie zaleca się wykonywania zabiegu Aqualyx Łódź u kobiet w ciąży oraz karmiących. Odpowiedzialny gabinet medycyny estetycznej odmówi również wykonania lipolizy u osób cierpiących na choroby wątroby, nerek oraz cukrzycę. Poza tym lipoliza Łódź może zostać przeprowadzona o każdej dorosłej osoby – niezależnie od płci.

WSKAZANIA

Preparat Aqualyx pomaga pacjentom w pozbyciu się tłuszczu z miejsc, które nie poddają się działaniu diety i ćwiczeń. Najlepsze rezultaty otrzymuje się w przypadku pacjentów o odpowiedniej wadze lub zbliżonej do właściwej. Zabieg może być wykonywany zarówno u dorosłych kobiet, jak i mężczyzn.  Preparat pomaga w zlikwidowaniu tkanki tłuszczowej z:

   1. ramion, w okolicy tricepsu (tzw. pelikany)
   2. pleców, w okolicy żeber
   3. brzucha
   4. bioder
   5. „bryczesów”
   6. okolic podpośladkowych,
   7. wewnętrznej strony ud oraz kolan
   8. podbródka
   9. okolic piersi u mężczyzn (ginekomastia)
   10. tłuszczaków
   11. „bawolego karczku”

Jak wygląda lipoliza Łódź krok po kroku?

Aqualyx to roztwór nie posiadający fosfatydylochiny. Podaje się go za pomocą cienkich igieł, celując w otłuszczone miejsce. Jego zadaniem jest walka z komórkami tłuszczu poprzez wykorzystywanie detergentów takich jak deoksycholan sodu. Aqualyx Łódź po prostu rozpuszcza nam tłuszcz! Substancja ta niszczy również błonę komórkową doprowadzając do tak zwanego procesu adipocytolizy. Następnie nasz organizm przekierowuje go do wątroby i kolejno do nerek, skąd jest wydalany i usuwany z organizmu.

Mówi się, że wszystko zależy od nas – że szczupłe i jędrne ciało to wyłącznie kwestia samozaparcia i ćwiczeń oraz odpowiedniej diety. Dziś wiadomo, że nie do końca jest to prawda – przynajmniej nie we wszystkich przypadkach. Jeśli więc zmagasz się z uporczywym otłuszczeniem konkretnych partii ciała i naprawdę nic na to nie działa – przestań się męczyć. Nie daj sobie wmówić, że to co robisz jest niewystarczające. Nie każdy człowiek jest taki i sam i nie na każdego działają te same metody – wbrew temu co ludzie powszechnie opowiadają. Jeżeli wiesz, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś, a mimo wszystko tłuszcz się nie poddaje – odwiedź zaufany gabinet medycyny estetycznej i daj sobie pomóc! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientek, które nie mają już żadnych kompleksów! Lipoliza Łodź to całkowicie bezpieczny zabieg, z którego skorzystało już wiele osób, przeprowadzany przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

PRZECIWWSKAZANIA

Jak każdy zabieg, tak i lipoliza nie może być wykonywana u wszystkich. Zabieg Aqualyx odradzamy osobom:

   1. w ciąży oraz karmiącym
   2. z ostrymi chorobami wątroby, nerek, z cukrzycą