LIGHT EYES ULTRA

Zmagasz się z cieniami pod oczami oraz zmarszczkami? Light Eyes Ultra został stworzony z myślą o Tobie. Jest to całkowicie innowacyjny zabieg, który łączy ze sobą rewitalizującą moc natury z kwasem hialuronowym. Koktajl składa się z rozmarynu, kwasu hialuronowego, ruszczyku, jagody, witaminy C, a także heksapeptyd. Zabieg działa kojąco na okolicę oczu, w pełni poprawia mikrokrążenie, a także samą elastyczność skóry w tym obszarze. Ponadto koktajl rewitalizujący zmniejsza objętość płynów, która gromadzi się wokół oczu, a to ma wpływ na pomniejszenie się uporczywych i mało estetycznych cieni. Zabieg odbywa się po zastosowaniu kremu znieczulającego, dzięki czemu jest w pełni bezbolesny, a do wprowadzenia koktajlu stosuje się technikę mezoterapii.

SIŁA TKWI W SKŁADNIKACH

Koktajl swoje działanie zawdzięcza wyjątkowo dobrze dobranym składnikom. Ruszczyk wpływa korzystnie na funkcjonowanie naczyń krwionośnych, z kolei jagoda jest źródłem antyoksydantów, dzięki którym skóra staje się bardziej elastyczna. Rozmaryn z kolei posiada właściwości stymulujące krążenie, a ponadto działa przeciwobrzękowo. Heksapeptyd Argireline jest proteiną, która silnie liftinguje skórę. Jest to kombinacja sześciu aminokwasów, które świetnie redukują napięcie mięśni skóry, a te są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych. To oznacza, że po zabiegu skóra jest pięknie wygładzona.

Po samym zabiegu skóra jest delikatnie opuchnięta, a taki stan może utrzymywać się przez kilka godzin. U niektórych osób występują zasinienia, co jest rzadkością, jednak mogą się utrzymać nawet do dwóch tygodni.

WSKAZANIA

- obrzęk powiek,

- cienie wokół oczu,

- korekcja niewielkich zmarszczek.

PRZECIWWSKAZANIA

- cukrzyca niewyrównana,

- choroby nowotworowe,

- bakteryjne choroby skóry,

- miejscowe stany zapalne, a także gorączkowe,

- alergie na preparat,

- przyjmowanie leków, które rozrzedzają krew (np. aspiryna).