fbpx

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

Nieestetyczne pajączki, czyli zamykanie naczynek Łódź

Osoby, które są posiadaczami skóry wrażliwej mogą często zaobserwować u siebie tak zwane „pajączki” oraz popękane naczynka. Mogą one znajdować się na twarzy – w okolicy policzków, nosa czy brody, ale równie często występują na nogach – udach, pod kolanami, a nawet na łydkach.

Cera naczyniowa najczęściej odpowiedzialna jest za tego rodzaju niedogodności. Warto jednak z nimi walczyć, zamiast poddawać się losowi, bo nieleczone „pajączki” mogą doprowadzić do trądziku różowatego, a następnie zamienić się w oblewający na przykład całą twarz – rumień. Tu żarty się kończą, bo przestaje chodzić wyłącznie o wygląd. Taki rumień może swędzieć, boleć, piec, a także się łuszczyć. W gabinecie medycyny estetycznej opracowano jednak rozwiązanie tego problemu – łagodzenie objawów trądziku różowatego oraz zamykanie naczynek Łódź możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalnych urządzeń jakimi są: urządzenie IPL lub laser diodowy Spider Łódź. IPL Łódź emituje impulsy świetlne, których zadaniem jest złagodzenie zmian w postaci pajączków. Mechanizm polega na dotarciu do mikronaczynek i hemoglobiny, uszkadzając je i powodują koagulację.

Laser diodowy Spider na ratunek pękniętym naczynkom

Zamykanie naczynek jest zabiegiem wykonywanym przy użyciu różnego rodzaju laserów. Laser diodowy Spider Łódź to jedno z najlepszych urządzeń, które pomaga szybko i skutecznie usunąć pajączki na twarzy, dekolcie czy nogach. Zabieg wykorzystujący laser Spider szybko zamyka popękane naczynko, niezależnie od jego umiejscowienia. Jest to zatem błyskawiczne działanie umożliwiające przywrócenie wyglądu nóg czy twarzy – stąd najpewniej jego popularność. Efekty zamykania naczynek widać od razu po pierwszym zabiegu, jednakże w zależności od zaawansowania szkód – może być konieczne wykonanie kilku sesji do usunięcia całego problemu.

Wskazania i przeciwskazania

Zabiegowi wykorzystującemu urządzenie IPL czy laser diodowy Spider Łódź powinny poddać się osoby, które:

   1. posiadają wrażliwą, silnie unaczynioną skórę na twarzy, nogach
   2. zmagają się z częstym zaczerwienieniem cery
   3. obserwują na swoim ciele w różnych miejscach popękane naczynia, czyli tak zwane „pajączki”
   4. są posiadaczami trądziku różowatego

Gabinet medycyny estetycznej powinien odmówić zabiegu w przypadku osób, które:

   1. są w ciąży, podejrzewają, że mogą w niej być lub karmią piersią
   2. mają zdiagnozowaną chorobę nowotworową
   3. stosują indywidualną terapię hormonalną
   4. cierpią na choroby pęcherzowe skóry
   5. cierpią na fotodermatozy
   6. mają stwierdzone bielactwo lub zmagają się z łuszczycą
   7. mają skłonność do powstawania bliznowców

Laser Spider to świetne narzędzie do pomocy wszystkim, którzy zmagają się z problemami skóry naczynkowej. Jeżeli również należysz do tego grona – już dziś zapisz się na wizytę i sprawdź jego możliwości. Szkoda życia na zasłanianie nóg czy martwienie się stanem cery!