fbpx

Laser frakcyjny Łódź

Laser frakcyjny Łódź

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 jest nowoczesną, praktycznie bezbolesną metodą odmładzania skóry, nie wiążącą się z długą rekonwalescencją, jak ma to miejsce po zabiegach chirurgicznych. Emituje on wiązkę dwutlenku węgla, która powoduje w skórze drobne, kontrolowane uszkodzenia. Promieniowanie laserowe aktywuje odparowanie i koagulację tkanek, a wytwarzająca się przy tym energia cieplna przyspiesza procesy gojenia oraz pobudza tworzenie kolagenu.

Zalecenia do zastosowania zabiegu

Ponieważ okres gojenia po zabiegu jest stosunkowo krótki, laser co2 stał się bardzo popularnym sposobem odmładzania oraz usuwania zmian skórnych. Stosuje się go w przypadku:
  • wygładzenia drobnych i średnich zmarszczek,
  • usuwania blizn potrądzikowych,
  • zmniejszenia uszkodzeń skóry spowodowanych słońcem,
  • zmniejszenia znamion i przebarwień skóry,
  • likwidacji rozszerzonych porów,
  • zmniejszenia widoczności rozstępów i blizn pooperacyjnych.

Opis zabiegu laserowego

Przed wykonaniem zabiegu pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe. Na skórę aplikuje się specjalistyczny krem znieczulający. Sam zabieg trwa ok. 30 minut, a parametry impulsu dobiera się do indywidualnych właściwości skóry. Po zabiegu pacjent może odczuwać specyficzne dolegliwości kojarzone z oparzeniem. Skóra w tym miejscu jest silnie zaczerwieniona i sprawia wrażenie naciągniętej, niekiedy występuje obrzęk. Taki stan trwa mniej więcej trzy dni, a pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu, zaś pełen efekt po ok. 3 tygodniach. Zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do zabiegu należy odstawić leki takie jak: Aspiryna i Polopiryna oraz inne zawierające kwas acetylosalicylowy, witaminy A, C i E, oraz niesterydowe leki przeciwzapalne. Zabieg jest bezpieczny, wykonywany przez doświadczonych dermatologów z dbałością o wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny.

Efekty zabiegu laserowego co2

Polecany jest szczególnie dla osób po 30. roku życia, w celu stymulacji naturalnych procesów regeneracji skóry. Po zabiegu twarz staje się wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Po serii zabiegów wszelkie bruzdy, rozstępy oraz blizny stają się niemal niewidoczne, koloryt skóry wyrównany, a lifting dostrzegalny. Usuwanie blizn potrądzikowych nigdy nie było łatwiejsze.

Laser frakcyjny cena

Laser frakcyjny CO2 twarz – 800 zł Szyja – 400 zł Dekolt – 500 zł Laser frakcyjny CO2 – likwidacja rozstępów (brzuch, uda, pośladki) 500 – 1000 zł Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – 500 zł Laserowe usuwanie brodawek – 150 zł Laserowe usuwanie znamion – 150 zł