fbpx

Laser frakcyjny Łódź

Laser frakcyjny Łódź

Laser frakcyjny CO2 Łódź – usuwanie nieestetycznych zmian nigdy nie było tak łatwe

Laser frakcyjny CO2 to metoda stosowana w najlepszych salonach medycyny estetycznej. Jest to nowoczesna metoda, polegająca na emitowaniu wiązki dwutlenku węgla, która w sposób kontrolowany i drobny uszkadza skórę. Promieniowanie lasera aktywuje odparowanie i koagulację tkanek. Dodatkowo energia cieplna, która towarzyszy całemu procesowi pozytywnie wpływa na gojenie się ranek i pobudza produkcję kolagenu. Laser frakcyjny CO2 to metoda bezbolesna, która zapewnia odmłodzenie skóry w miejscu przeprowadzenia zabiegu. Kiedy gabinet medycyny estetycznej wykona zabieg laserem frakcyjnym nie będziemy musiały długo czekać na pełną rekonwalescencję.

Laser frakcyjny CO2 Łódź – na jakie problemy?

Zabieg laserem frakcyjnym to łatwa, szybka i niebolesna procedura. Dzięki temu zalecana jest w przypadku odmładzania skóry i chęci usuwania zmian skórnych. Sprawdzi się w kilku przypadkach, jeśli chcesz:

   1. usunąć blizny po trądziku
   2. wygładzić drobne oraz średnio zaawansowane zmarszczki
   3. usunąć przebarwienia skóry
   4. usunąć znamiona
   5. zmniejszyć widoczność uszkodzenia skóry spowodowanego przez słońce
   6. zmniejszyć widoczność rozstępów oraz blizn
   7. zlikwidować rozszerzone pory

Tak naprawdę zabieg laserem frakcyjnym Łódź sprawdzi się w wielu przypadkach, gdy nie jesteśmy zadowoleni z kondycji naszej skóry. Dzięki laserowi odmłodzimy ją, zrewitalizujemy i odświeżymy.

Jak wygląda sam zabieg laserem frakcyjnym CO Łódź?

Zabieg laserem frakcyjnym jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym – nakładany jest na skórę krem znieczulający, który likwiduje wszelkie niekomfortowe doznania. Długość zabiegu to około trzydziestu minut. Po zabiegu miejsce usuwania niedoskonałości jest mocno zaczerwienione, a pacjent może odczuwać jakby było poparzone. Dolegliwości mijają po około trzech dniach a na ostateczny efekt procedury czeka się około trzech tygodni. Zabieg laserem frakcyjnym trzeba powtarzać dwa do trzech razy, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

O czym należy pamiętać decydując się na zabieg laserem frakcyjnym CO?

Musimy przede wszystkich odstawić wszelkie leki zawierające kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), witaminy A, C, E oraz niesterydowe leki przeciwzapalne.

Jeżeli twoja skóra pozostawia wiele do życzenia i nie jesteś zadowolona z jej stanu – wybierz laser frakcyjny CO Łódź w bezpiecznym i doświadczonym salonie. Nasz gabinet medycyny estetycznej jest miejscem przyjaznym klientkom, przestrzegającym wszelkich procedur związanych z higieną i dezynfekcją. Nam naprawdę możesz zaufać, tak jak zaufały nam dziesiątki innych klientek. Doradzamy jakie zabiegi są najlepsze dla jakiego typu cery, służymy pomocą w razie wątpliwości i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Z wszystkimi informacjami możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej – nie zwlekaj!

Wykonywane zabiegi