fbpx

HIFU, CZYLI LIFTING BEZ SKALPELA

HIFU, CZYLI LIFTING BEZ SKALPELA

Efekty liftingu bez użycia skalpela? Brzmi zbyt pięknie, aby było możliwe? Okazuje się, że niekoniecznie! Nasz gabinet medycyny estetycznej proponuje nieinwazyjne zabiegi odmładzające, których skuteczność na pewno cię zaskoczy!

Zabieg HIFU – co to takiego?

Jeżeli ta nazwa niewiele ci mówi to już czas, aby poznać możliwości, które dają ultradźwięki. To właśnie to zjawisko jest wykorzystywane do ujędrniania skóry. HIFU Łódź to bezpieczne i skutecznie poprawianie wyglądu i jędrności skóry. Po serii regularnych zabiegów efekt można porównywać jedynie z chirurgiczną interwencją przy użycia skalpela. Zabieg HIFU jest prostszy, szybszy i nie obciąża organizmu. Co można zrobić za pomocą tej metody?

      1. usunąć zmarszczki – to podstawowa funkcjonalność tej metody. Ultradźwięki kierowane są na te partie, gdzie powstają zmarszczki. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu a to przekłada się na znaczną poprawę wyglądu skóry
      2. pozbyć się podbródka = liftingujące działanie jest na tyle silne, że zabieg HIFU może być używany również do eliminacji tkanki tłuszczowej odkładającej się w podbródku
      3. korektę linii żuchwy – ujędrnienie skóry twarzy i redukcja tkanki tłuszczowej przekładają się także na zmianę owalu twarzy

Nieinwazyjny lifting ciała Łódź jest zabiegiem bezpiecznym i o wiele prostszym niż chirurgiczna interwencja. Co najważniejsze, taki zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Ładny wygląd bez poświęceń

Zabieg HIFU polecany jest kobietom, które chcą cieszyć się pięknym wyglądem, a jednocześnie nie chcą poddawać się zabiegowi w klinice. Ingerencja chirurgiczna to zawsze większe ryzyko, a poza tym, występują przeciwskazania, uniemożliwiające przeprowadzenie operacji. Zabieg HIFU Łódź nie może być wykonywany jedynie w kilku przypadkach. To m.in. sytuacja, gdy pacjentka jest w ciąży, karmi piersią lub ma stwierdzoną chorobę serca. Przeciwwskazaniem są także przewlekłe choroby, w tym nowotwory.

Gabinet medycyny estetycznej – miejsce dla każdej kobiety

Zabiegi upiększające dziś nie są już niczym niezwykłym. Poprawa niedoskonałości ciała jest prosta i bezpieczna jak nigdy wcześniej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, możliwe jest przeprowadzanie zabiegów w większości bezinwazyjnie. Terapia laserem pozwala m.in. usunąć przebarwienia i niedoskonałości skóry. Operacja cechuje się bardzo wysoką skutecznością.

Alternatywa dla skalpela to dziś rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Profesjonalne zabiegi HIFU Łódź to najwyższa jakość usług wykonywanych przez wykwalifikowany personel. Decydując się na nieinwazyjny lifting ciała Łódź możemy liczyć na naprawdę długotrwały efekt.

Nasz gabinet medycyny estetycznej oferuje zabiegi dla każdego. Najwyższą jakość usług łączymy z przystępnymi cenami. Usuwanie zmarszczek – ceny zaczynają się od ok. 200 złotych za pojedyncze miejsce. Z kolei, jeśli chodzi o wypełnianie kwasem hialuronowym to koszt takiej usługi rozpoczyna się od około 650 złotych.