HIFU, CZYLI LIFTING BEZ SKALPELA

Skuteczny zabieg na ujędrnienie skóry, czyli HIFU. Metoda opiera się na skoncentrowanej wiązce energii ultradźwiękowej. Trafia ona w głąb warstw skóry, dzięki czemu gwarantuje skuteczne działanie. Ta technologia jest w pełni nieinwazyjna, a samo działanie jest dość proste. Fale ultradźwiękowe powodują, że kolagen się obkurcza, a dzięki temu skóra zostaje pobudzona do tworzenia nowego. A to daje widoczne efekty odmłodzenia i poprawy elastyczności. Zabieg pozwala na wygładzenie zmarszczek, linii żuchwy, a nawet pozbycie się podbródka. Jest to bardzo skuteczna metoda, która daje trwałe efekty na wiele lat. Pierwsze efekty są widoczne tuż po wykonaniu zabiegu, a całość przebiega całkowicie bezboleśnie.

PRZEBIEG ZABIEGU

Kosmetolog w odpowiedni sposób reguluje siłę fali ultradźwiękowej. Zabieg ten można stosować nie tylko na skórę, ale również na tkankę tłuszczową. Fale sprawiają, że tkanka ulega mikrouszkodzeniom termicznym, a także mechanicznym, dzięki czemu dochodzi do skutecznej przebudowy tkanki podskórnej. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabieg warto powtórzyć do trzech razy w odstępie około trzech do czterech miesięcy. Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, jednak wygląd skóry poprawia się z czasem w ciągu trzech miesięcy.

EFEKTY

Głównym efektem, który jest widoczny od razu jest ujędrnienie skóry na dekolcie, ramionach, pośladkach, a także brzuchu. Ultradźwięki działają również wygładzająca, a także mogą wyszczuplać ciało. Zabieg stosuje się również, aby poprawić wygląd brzucha po ciąży, czy też w formie prewencyjnej, żeby skóra nie straciła swojej jędrności.

PRZECIWWSKAZANIA

Wśród przeciwwskazań do wykonania zabiegu należy wyróżnić ciążę, karmienie piersią, posiadanie rozrusznika serca, choroby skóry, serca, rany, padaczkę, dermatozę, przewlekłe choroby neurologiczne, a także nowotwory.