fbpx

BOTOX

BOTOX

Botox Łódź –  pomoc nie tylko w walce ze starzeniem

Każdy dobrze prosperujący gabinet medycyny estetycznej oferuje swoim klientom zabieg botoksu. Botox Łódź to działanie, wbrew pozorom, nie tylko prowadzące do zlikwidowania lub spłycenia zmarszczek, ale również dobry środek w walce z różnego rodzaju dolegliwościami. Dzięki temu zabiegowi możemy cofnąć występowanie migren u klienta albo pomóc w walce z nadmierną potliwością. Jak to możliwe? Toksyna butlolinowa wstrzykiwana cienką igłą w mięśnie na ciele pomaga w ich rozluźnieniu – jak powszechnie wiadomo zbyt mocne spięcie mięśni może odpowiadać za silne i regularne bóle głowy w postaci właśnie migren. Nieodpowiednio spięte mięsnie w okolicach pach odpowiadają za kłopoty z potliwością.

BOTOX ŁÓDŹ

Botox to jedna z wiodących i najpopularniejszych metod zwalczania drobnych zmarszczek. Toksyna botulinowa podana podskórnie oddziałuje na mięśnie mimiczne, powodując ich rozluźnienie. W efekcie uzyskujemy nie tylko wygładzoną skórę. Umiejętnie podany botox może okazać się substancją pomocną w walce z migreną oraz nadpotliwością.

Współczesna medycyna uważa botox za środek, który nie tylko ma działanie anti-aging, ale również szybko i bezpiecznie likwiduje drobne zmarszczki. Zabiegi wykonane przy jego użyciu opóźniają powstawanie kolejnych. Dzięki swoim właściwościom, toksyna botulinowa ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej.

Zabieg botoksu sprawi, że odzyskasz pewność siebie

Dużym problemem zwłaszcza dla kobiet jest fakt zaakceptowania upływu czasu i pojawiających się w związku z tym zmarszczek. Wyjątkowo nieładna i uporczywa jest tak zwana „lwia zmarszczka” czyli poprzeczne linie na czole, sprawiające, że nasza twarz wydaje się wiecznie zmartwiona lub zła.

Tego rodzaju zmarszczki nie robią się tylko z powodu częstego złoszczenia, ale najczęściej dlatego, że klientka mruży oczy i marszczy czoło, gdy razi ją słońce. Używanie okularów przeciwsłonecznych może w tym przypadku pomóc, ale nie zawsze zdaje egzamin. Jest bardzo wiele osób, które pomimo dobrych okularów z filtrami UV mrużą oczy pogłębiając lwią zmarszczkę. Na tego typu i podobne sytuacje wymyślony został zabieg botox Łódź. Sam zabieg nie jest ani bolesny, ani długi. Wykonywany w znieczuleniu miejscowym może wydawać się jedynie niekomfortowy. Całość trwa około trzydziestu minut – wstrzykiwana toksyna butlolinowa dostaje się do mięśni i je rozluźnia. Efekty zabiegu obserwujemy już po trzech dniach – skóra jest wygładzona i uspokojona, a zmarszczki widocznie spłycone lub zupełnie zniwelowane. Zabieg należy powtarzać, ale efekt utrzymuje się do sześciu miesięcy.

WSKAZANIA:

Iniekcje z użyciem botoxu pomagają nie tylko cofnąć czas. To również środek, który wspomaga leczenie różnych dolegliwości. W naszym gabinecie, pacjenci mogą liczyć na zabiegi, związane z:

   1. likwidacją poprzecznych zmarszczek na czole oraz tzw. lwiej zmarszczki,
   2. podniesieniem kącików ust,
   3. wygładzaniem bruzd na szyi oraz dekolcie,
   4. uniesieniem opadających powiek,
   5. usunięciem drobnych zmarszczek wokół oczu (tzw. „kurzych łapek”),
   6. leczeniem nadmiernej potliwości dłoni oraz pach;
   7. leczenie bólów migrenowych głowy
   8. leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębami)

OPIS ZABIEGU

Sam zabieg jest bezpieczny dla pacjenta. Co ważne, nie jest też długi i skomplikowany. Średnio czas jego trwania wynosi około 30 minut. Staramy się, aby zabieg przeprowadzany w naszym gabinecie był bezbolesny. W tym celu pacjent otrzymuje miejscowe znieczulenie. Botox podaje się bezpośrednio do mięśni, w niewielkich dawkach, przy użyciu strzykawki z cienką igłą.

Efekty zabiegu można zaobserwować już po trzech dniach. Rezultat utrzymuje się przez około pół roku. Zaleca się regularne powtarzanie zabiegu.

Botox – to się źle kojarzy, czy słusznie?

Zabieg botox Łódź to działanie dosyć inwazyjne – porównując na przykład do wstrzyknięcia pod skórę kwasu hialuronowego. Tak samo – jeśli chodzi o efekty – utrzymują się one dosyć długo. Przede wszystkim jednak botoks to zabieg, który powinien być wykonany przez profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, który zna się na rzeczy. Wiele z nas widziało już efekty źle wykonanych zabiegów.

Prześmiewcze zdjęcia kobiet czy mężczyzn, którzy przesadzili z botoksem lub też zostali skrzywdzeni przez niekompetentnego lekarza, wszyscy znamy. Dlatego zanim zdecydujesz się na botox – sprawdź miejsce, w które chcesz się udać. Nie szukaj w tym przypadku oszczędności na siłę, bo możesz tego bardzo pożałować, po fakcie. W naszym salonie możesz być pewien, że nasi specjaliści znają się na rzeczy i z pewnością nie zrobią ci krzywdy. Sprawdź na naszej stronie internetowej co mamy ci do zaoferowania!

PRZECIWSKAZANIA

Tak, jak w przypadku innych zabiegów, tak i te z użyciem botoxu nie mogą być wykonywane u określonej grupy pacjentów. Wśród nich znajdują się osoby:

   1. w ciąży lub karmiące piersią
   2. stosujące niektóre leki (decyzję podejmuje lekarz podczas konsultacji)
   3. chorujące na choroby przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
   4. zmagające się z infekcjami skórnymi
   5. wykazujące zaburzenia krzepnięcia krwi